Egyasszony
Az Orlai Produkció a Fügével közösen mutatja be az Egyasszony című darabot Tenki Réka előadásában. több
Az Orlai Produkció a Fügével közösen mutatja be az Egyasszony című darabot Tenki Réka előadásában. több
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2016. január 24. vasárnap, 19:00
A darabot a nagysikerű Pétefy-Novák Éva által írt blogból, majd a nemrég megjelent könyvből jött létre, amelyet Tasnádi István alkalmazott színpadra. Az előadást Paczolay Béla rendezi.
Péterfy-Novák Éva majd minden orvostól azt a diagnózist kapta, hogy kislánya a születés során vált súlyosan mentálisan sérültté. A kislány hét évvel élte túl a diagnózist, édesanyja pedig harminc évvel a történtek után döntött úgy, hogy blogbejegyzésekben megírja együtt töltött éveiket. A megrázó őszinteségű blogból könyv született, a könyvből pedig színházi előadás.
Mácsai Pál a könyvről ezt nyilatkozta: „Minden élet impozáns, ha őszintén mesélik el. Ez a könyv hű tükre a valóságnak. Se letenni, se elfelejteni nem lehet.”
Az Egyasszony igaz történet az élet fájdalmas titkairól, amelyekről nem szokás beszélni. Tragikus és egyben felemelő példázat, melynek különlegessége, hogy bár a rettenetet beszéli el, mégis rendíthetetlen életöröm sugárzik belőle.
Gyertyafényes koncert Egy est, amelyet átsző a mediterrán világ szenvedélye, az olasz és spanyol tengerpartok lágy hullámainak lüktetése, Buenos Aires forró éjszakáinak pezsgése és a barokk mesteri eleganciája.
A különleges zenei utazásnak is tekinthető est a nézőket a francia sanzon varázslatos világába repíti, ahol két legendás művész, Charles Aznavour és Edith Piaf dalai elevenednek meg. Aznavour egykor Piaf oldalán kezdte a pályáját sofőrként, titkárként és mindeneseként dolgozott mellette nyolc éven át, miközben a szakma fortélyait is elleste. Kapcsolatukból mély, különleges barátság született, amely Piaf élete végéig meghatározó maradt.
Nyári szabadtéri előadás, a Benczúr Ház Rendezvényközpont kerti színpadán!
A StEFREM idén nyáron ismét visszatér a Benczúr Kerti Esték színpadára. Az együttes ősszel megjelenő, Égrekiáltó című új albumából is…
Klasszikus kedvencek - Vox populi A Danubia zenekar koncertje
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!